close
تبلیغات در اینترنت
دانلود پکیج یونیتی Weather Maker

جت ابزار

http://jetabzar.ir/

دانلود پکیج یونیتی Weather Maker

پکیج سازنده آب و هوا - آب و هوای آبی، آب و هوای ابری، ابعاد نور، آسمان و راه حل صوتی برای 3D و 2D! موبایل و VR آماده هستند! هیچ دارایی دیگری با عملکرد، قیمت و..

دانلود پکیج یونیتی Weather Maker

پکیج سازنده آب و هوا - آب و هوای آبی، آب و هوای ابری، ابعاد نور، آسمان و راه حل صوتی برای 3D و 2D! موبایل و VR آماده هستند! هیچ دارایی دیگری با عملکرد، قیمت و..

پکیج یونیتی Weather Maker
توضیحات :

به نام خدا

 

پکیج سازنده آب و هوا - آب و هوای آبی، آب و هوای ابری، ابعاد نور، آسمان و راه حل صوتی برای 3D و 2D! موبایل و VR آماده هستند! هیچ دارایی دیگری با عملکرد، قیمت و مجموعه ویژگی سازنده آب و هوا مطابقت ندارد.

 


 

بررسی اجمالی

آب و هوا ساز ترین آب و هوا، آب و هوا، مه / نور حجمی، پوشش زمینی و سیستم آسمان برای وحدت است. با هر دو حالت 2D و 3D، آب و هوا ساز آخرین دارایی است که شما برای آب و هوا، آسمان و بیشتر در برنامه و یا بازی خود را نیاز دارید. کد منبع کامل C # و کد شیدر ارائه شده است! فقط کافی است یک صحنه را در صحنه خود رها کنید و آماده باشید! سازنده آب و هوا هزاران ساعت از زمان توسعه شما را ذخیره می کند.

 

ارزش

سازنده آب و هوا در بسیاری از دارایی ها است. آب و هوا، آسمان، آب، نور حجمی، مه، رعد و برق، صدای محیط و موارد دیگر. شما می توانید چند صد دلار خرید قطعات به صورت جداگانه انجام دهید و سپس چند ماه یک بار آنها را ادغام کنید و یا می توانید آب و هوا را بسیار ارزان تر دریافت کنید و همه چیز را هم اکنون به یکپارچه تبدیل کنید. سازنده آب و هوا نیز در عملکرد اجرا می شود. این که آیا ساخت یک بازی کامل و یا نمونه سازی، آب و هوا ساز شما را پوشش داده است.

 

کارایی

سازنده آب و هوا برای حداکثر عملکرد تنظیم شده است. دیگر دارایی های آسمان و آب و هوا از سایه های بسیار پیچیده و ناکارآمد استفاده می کنند که باعث کاهش FPS می شود، به ویژه در VR و موبایل. سازنده آب و هوا نیست همه سایهدرها به شدت بهینه برای سیستم عامل های کم پایان هستند. تمام نور (حتی حجمی) در ONE PASS انجام می شود.

 

اثرات آب و هوا

اثرات آب و هوایی شامل باران، برف، گرگ و برف است. برخورد با صحنه اختیاری است. سیستم ذرات به درستی توسط تمام نور در صحنه خود روشن است. تمام اثرات آب و هوایی به صورت بصری و بصری محو می شوند تا اطمینان حاصل شود که یک تجربه شبیه به زندگی و صاف. باد نیز همراه است و در ذرات و درختان تاثیر می گذارد. Prefabs برای لغو صدا، برای رسیدگی به مواردی که بازیکن در داخل آن قرار دارد، ارائه می شود. گودال متحرک در زمین نیز موجود است.

 

 


 

مناطق آب و هوا

مناطق آب و هوا و مناطق خالی ارائه می شوند. مشخصات آب و هوا را به راحتی به یک برخورد دهنده وصل کنید. همانطور که بازیکن به منطقه می رود، هوا به طور تصادفی به نمایه آن منطقه تغییر می کند. مناطق ناخالصی را با یک کادیج جعبه (با چرخش و مقیاس) برای جلوگیری از بارش، مه و غیره از نمایش در یک منطقه خاص (ساختمان، غار و غیره) اضافه کنید.

 

 

 


 

ابرها

یک اثر ابر کامل روی صفحه نمایش برای 3D ارائه شده است. بر خلاف سایر دارایی هایی که با استفاده از مراحل پرتاب و تعداد زیادی جستجوگرهای بافتی، Cloud Maker ابرها تقریبا بدون زمان رندر می کند و حتی بر روی تلفن همراه کار می کند! ابرهای 2D توسط سیستم ذرات ارائه می شوند. تا 4 لایه ابری با امکانات بی پایان امکان پذیر است. با استفاده از skybox خودتان هیچ مشکلی نیست Clouds می تواند در مقابل skybox سفارشی بدون مسائل.

 

اب

آب به درستی ساخته شده است. برای قیمت دیگر دارایی های آب، آب و هوا را با آب به دست می آورید! یک قطعه آب پویا را در صحنه خود بردارید و یک پشتیبانی کامل از نور به دست آورید. عملکرد کامل است، حتی در VR و تلفن همراه! سازنده آب و هوا تنها آب را در فروشگاه دارایی دارد که بازتاب هایی در VR در استریو چند گذر و تک گذر ارائه می کند. اگر می خواهید پشتیبانی از سایه کامل در آب را پشتیبانی کنید، پشتیبانی از مسیر forward + base forward نیز پشتیبانی می شود. حالت زیر آب با مه آب پشتیبانی می شود و به نظر می رسد با پشته جدید پردازش جدید. امواج، مخازن، خطوط ساحلی، پروفیل های آب، تسلیت و نقشه ارتفاع آب اتوماتیک به شما بهترین آب را در فروشگاه دارایی می دهد.

 

امواج حجم و چراغ

مهیج هوا ساز یک اثر تمام صفحه است که تنظیم شده است برای اجرای در پایین ترین دستگاه پایان. هیچ شاخه ای و ردیابی پرتو و یک قرعه کشی و مه هنوز شگفت انگیز به نظر می رسد. جعبه مه و حصیری حصیری نیز گنجانده شده است. نور محدوده برای نقطه، نقطه، منطقه و چراغ جهت نیز پشتیبانی می شود. نور مستقیم جهت (نور خورشید) دارای یک گزینه سایه حجمی است! دارایی های دیگر از نور کم حجم دیافراگم استفاده می کنند که عملکرد را می کشد.

 

 

 

 

VR، AR و موبایل آماده!

سازنده آب و هوا به طور کامل VR / AR آماده است و با HTC Vive در ویندوز 10 تست شده است. عملکرد در موبایل بسیار عالی است، اما ممکن است نیاز به تعدیل برخی تنظیمات داشته باشد. یک دارایی برای دسکتاپ، VR / AR و موبایل و عملکرد فوق العاده است.

 

رنگ و رندر کردن فرمت ها

سازنده آب و هوا پشتیبانی از HDR، غیر HDR، خطی، گاما، ردیابی متناوب و جلو. مهم نیست که چطور از آن استفاده کنید، Weather Maker فقط کار می کند.

 

مدیر صدا

سازنده آب و هوا باعث مدیریت صداهای محیط و دیگر برای شما می شود. همه صداها یکپارچه محو می شوند و می توانند در زمان های مختلف روز (طلوع / غروب، سپیده دم / غروب یا یک محدوده ساعت خاص) اجرا شوند. شما می توانید مناطق موسیقی را در سراسر صحنه خود ایجاد کنید یا یکی را در بالای پخش کننده خود برای صداهای جهانی قرار دهید. مثالها ارائه می شوند و شامل کریکت ها و جغدها در شب، پرندگان در صبح و روزهای عموم برای تلفن های موبایل است.

 

شبکه سازی

شبکه Unity در خارج از جعبه ساخته شده است. پروفایل آب و هوا، مدیر آب و هوا و زمان روز به طور خودکار همگام سازی می شوند. اگر به یک راه حل سفارشی نیاز دارید، می توانید به راحتی آن را غیرفعال کنید.

 

 

***

مشخصات فایل :

 

فرمت فایل دانلودی : Zip/Rar


فایل مخصوص : Unity 5.6.6, 2017.4.11, and 2018.2.8 به بالا

 

حجم فایل : 109 مگابایت


پسورد در صورت نیاز : jetabzar.ir

 

 قیمت در سایت اصلی : 39 دلار

 

قیمت در سایت جت ابزار : 3000 تومان 

 

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید imdb

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید